Çfarë po ndodh në Gjilan - Bota Sot
Çfarë po ndodh në Gjilan

Gjilani

Çfarë po ndodh në Gjilan

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 16:26
Pamje nga vendi i ngjarjes

Pasditen e sotme derisa ishte duke qarkulluar, një makinë ka marrë flakë në qendër të Gjilanit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitet e zjarrëfikësve, për t’i evituar dëmet dhe rreziqet e mundshme, derisa nuk flitet për të lënduar.

Shkaqet ende nuk dihen, por për disa momente është bllokuar nga komunikacioni kjo pjesë e qytetit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat