16-vjeçari gjen kuletën me 1500 euro në Gjilan, po e kërkon pronarin e saj - Bota Sot
16-vjeçari gjen kuletën me 1500 euro në Gjilan, po e kërkon pronarin e saj

Gjilani

16-vjeçari gjen kuletën me 1500 euro në Gjilan, po e kërkon pronarin e saj

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 07:50
Ilustrim

Një kuletë me mbi 1000 euro është gjetur në Gjilan dhe po kërkohet pronari i saj.

Image

16-vjeçari, Shaban Shabani nga Gjilani, ka gjetur sot një kulet me 1500 euro në të, ndërsa përmes rrjeteve sociale po kërkon ndihmë për ta gjetur pronarin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat