Gjilan, po mbahet mbrëmja humanitare për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri - Bota Sot
Gjilan, po mbahet mbrëmja humanitare për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri

Gjilani

Gjilan, po mbahet mbrëmja humanitare për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri

Më: 21 dhjetor 2019 Në ora: 22:43
Pamje nga takimi

Në komunën e Gjilanit është duke u mbajtur një gala mbrëmje humanitare, ku po merr pjesë edhe kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri dhe shumë figura tjera të rëndësishme.  

Transmetimi i kësaj gala mbrëmje po e bën RTK, ku janë të publikuar edhe numrat e xhirollogarive se ku mund të kontribuojnë të gjithë.

“Pak ne, shumë për ata”, është slogani i kësaj mbrëmje humanitare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat