Ekipet e mjekësisë ligjore arrijnë në vendin e ngjarjes ku ndodhi vrasja e rëndë

Gjilani

Ekipet e mjekësisë ligjore arrijnë në vendin e ngjarjes ku ndodhi vrasja e rëndë

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 14:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ekip i Mjekësisë Ligjore ka arritur në vendin e ngjarjes për t’ia bërë ekzaminimin trupave të pajetë të pesë personave, të cilët humbën jetën sot nga një vrasje e rëndë, ku  dyshohet se një zyrtare e Policisë ka vrarë katër anëtarë të familjes së saj, dhe më pas e njëjta ka vrarë edhe veten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat