Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, flasin familjarët e viktimave

Gjilani

Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, flasin familjarët e viktimave

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 15:40
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kosova është tronditur sot nga tragjedia që ndodhi në Gjilan.

Të afërm të viktimave që po qëndrojnë pranë shtëpisë ku ndodhi krimi, kanë deklaruar për media se nuk kanë informacion si ndodhi ngjarja si dhe nuk kanë njohuri për ndonjë mosmarrëveshje mes viktimave në të kaluarën.

Në vendin e ngjarjes tashmë ka mbërritur edhe Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj.

Policja Valdete Bllaca ka qëlluar për vdekje prindërit ,Hanife Bllaca dhe Zeqir Bllaca dhe dy vëllëzërit Fisnik Bllaca e Blerim Bllaca.

Pasi policja privoi nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, ajo vrau edhe vetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat