Gjilani në zi, komunën e vizitojnë Osmani e Dumoshi - Bota Sot
Gjilani në zi, komunën e vizitojnë Osmani e Dumoshi

Gjilani

Gjilani në zi, komunën e vizitojnë Osmani e Dumoshi

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 07:52
Gjilan

Komuna e Gjilanit sot i ka të anuluara të gjitha aktivitetet kulturore pasi kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri, e ka shpallur të premten ditë zie pas tragjedisë së ndodhur të martën me familjen Bllaca, ku u shuan pesë anëtarët e kësaj familjeje.

Gjilanin gjatë ditës së sotme pritet ta vizitojë kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe ministrja e kulturës, Vlora Dumoshi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat