Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin - Bota Sot
Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Gjilani

Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 09:33

Dje është zhvilluar një nga ndeshjet më interesante të Superligës së Kosovës në futboll, në mes të Gjilanit dhe Llapit.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 2.

Para takimit futbollistët llapjan e kanë falur namazin në fushë.

 

Image

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat