Sot fillojnë punimet në hyrje të qytetit të Gjilanit - Bota Sot
Sot fillojnë punimet në hyrje të qytetit të Gjilanit

Gjilani

Sot fillojnë punimet në hyrje të qytetit të Gjilanit

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 06:55
Foto

Sot kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, bashkë me ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, do të marrin pjesë në fillimin e punimeve në rrugën N25.2 – Hyrja e qytetit të Gjilanit.

Vendi: Hyrja e qytetit të Gjilanit, rruga “Madeleine Albright”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat