Në Gjilan sot nis vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë

Gjilani

Në Gjilan sot nis vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë

Më: 2 prill 2021 Në ora: 07:43
Ilustrim

Sot në Gjilan pritet të nis vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë.

Para nisjes së vaksinimit, mbledhje do të mbajë Komiteti për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Mbedhja do të mbahet me fillim në ora 10:00, te Qendra e Studentëve.

Pas takimit, kryetari i komunës, Lutfi Haziri do të mbajë konferencë për media, për të vazhduar më pas me procesin e vaksinimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat