Shi i madh në Gjilan, vështirësohet qarkullimi i veturave

Gjilani

Shi i madh në Gjilan, vështirësohet qarkullimi i veturave

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 17:05
Foto

Tash e dy ditë në Kosovë po mbretëron mot me shi dhe me kokërriz.

Si pasojë e shiut të madh disa rrugë në Kosovë janë mbushur me ujë.

Ndër to edhe rrugët në komunën e Gjilanit.

Në disa video shihet se rruga në Gjilan thuajse është bllokuar për shkak të grumbullimit të ujit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat