Haziri: Do të mbetem gjithmonë Luta i juaj

Gjilani

Haziri: Do të mbetem gjithmonë Luta i juaj

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 12:19
Lutfi Haziri

Kandidati për kryetar të Gjilanit Lutfi Haziri, e ka publikuar në formën online Programin zhvillimor për Gjilanin 2021.

Haziri tha se besoj që secili e gjen vetën në këtë program.

Ai i ka falënderuar qytetarët për mbështetjen dhe ka thënë se do të mbetet gjithmonë “Luta i tyre”.

“Të dashur qytetarë të Gjilanit e bashkatdhetarë. Tashmë e kemi publikuar edhe në formatin online Programin zhvillimor për Gjilanin 2021 +, në të cilin besojmë se e gjen veten secili prej jush. Ju falemnderit shumë për besimin e vazhdueshëm ndaj meje dhe LDK-së. Do të mbetem gjithmonë, Luta i Juaj!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat