Lutfi Haziri nderon me mirënjohje prof. dr. Ahmet Maloku, për të arriturat në shkencën e sigurisë

Gjilani

Lutfi Haziri nderon me mirënjohje prof. dr. Ahmet Maloku, për të arriturat në shkencën e sigurisë

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 22:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

 Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nderuar me mirënjohje prof. Dr. Ahmet Malokun, për të arriturat në shkëncën e sigurisë.

Haziri e ka vlerësuar lartë Malokun për kontributin e vazhdueshëm në ngritjen e kuadrove të reja në fushën e sigurisë.

Kurse, prof. Dr. Ahmet Maloku ka falënderuar kryetarin Haziri për nderin që i është bërë me ndarjen e kësaj mirënjohje.

Ndryshe, Maloku ka të mbaruara dy doktorata në Bosnje dhe Hercegovinë, ndërkaq aktualisht është profesor në fushën penale në kolegjin UBT.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat