​Interesim i madh për të votuar në orët e mbrëmjes në Gjilan

Gjilani

​Interesim i madh për të votuar në orët e mbrëmjes në Gjilan

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 18:17
Ilustrim

Kanë mbetur më pak se një orë deri te mbyllja e qendrave të votimit në Gjilan.

Në qendrën më të madhe me numër 0401X, në shkollën "Thimi Mitko" vërehet numër i madh i qytetarëve, të cilët vijnë për të votuar.

Në këtë qendër të drejtë vote kanë rreth 16 mijë qytetarë.

Deri në orën 15:00, kanë votuar mbi 26 për qind e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat