Sami Kurteshi kandidat i VV-së për kryetar të Gjilanit - Bota Sot
Sami Kurteshi kandidat i VV-së për kryetar të Gjilanit

Gjilani

Sami Kurteshi kandidat i VV-së për kryetar të Gjilanit

Më: 10 gusht 2017 Në ora: 17:11
Sami Kurteshi

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se deputeti dhe anëtari i kryesisë së kësaj Lëvizje, Sami Kurteshi ka marrë besimin e aktivistëve të Gjilanit për të qenë kandidat për kryetar të Gjilanit, në zgjedhjet e 22 tetorit.

“Zotin Kurteshi e urojmë për rezultatin në procesin zgjedhor të brendshëm dhe i urojmë suksese edhe në garën për kryetar komune”, thuhet në njoftimin e VV-së.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat