Fjaloset me gruan, gjilanasi ia vë flakën shtëpisë - Bota Sot
Fjaloset me gruan, gjilanasi ia vë flakën shtëpisë

Gjilani

Fjaloset me gruan, gjilanasi ia vë flakën shtëpisë

Më: 19 gusht 2017 Në ora: 12:14
Ilustrim

Në Rrugën “Avdulla Presheva “ në Gjilan dje ka marrë flakë një shtëpi.

Policia ka njoftuar se është arrestuar  një i dyshuari pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale me ankuesen femër K-Shqiptare –bashkëshorten e tij   i ka vënë flaken rrobave te shtëpisë  dhe shtëpia merr flake ne njërën prej dhomave te saj.

Zjarri është lokalizuar ,ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Rasti është proceduar për zjarrvënie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat