Faton Jakupi, kandidat i AAK-së për kryetar të Kamenicës - Bota Sot
Faton Jakupi, kandidat i AAK-së për kryetar të Kamenicës

Gjilani

Faton Jakupi, kandidat i AAK-së për kryetar të Kamenicës

Më: 20 gusht 2017 Në ora: 20:11
AAK, Kamenicë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e ka kandiduar Faton Jakupin kryetar të Kamenicës, në zgjedhjet lokale që do të mbahen në vend më 22 tetor.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Jakupi, nëpërmjet Facebook-ut.

Postimi i Jakupit

 20.08.2017 Të nderuar familjarë,miq dhe qytetarë të komunës së Dardanës, sot Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës-dega Dardanë me votim unanim ma dha besimin për të kandiduar për Kryetar të Dardanës në zgjedhjet e 22 Tetorit!

Të gatshëm për të marrë përgjegjësi

Na priftë e mbara, Me respekt , Faton Jakupi

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat