Lufti Haziri i bindur se do ta rifitojë Gjilanin - Bota Sot
Lufti Haziri i bindur se do ta rifitojë Gjilanin

Gjilani

Lufti Haziri i bindur se do ta rifitojë Gjilanin

Më: 19 shtator 2017 Në ora: 19:06
Lufti Haziri

Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri, është shprehur i bindur se edhe një herë do ta fitojë garën për të parin e Gjilanit.

“Nuk e di çfarë konfirmimi duhet me pas – gjatë gjithë kësaj kohe janë treguar rezultatet”.

“Janë ndërruar partitë, por njerëzit janë të njëjtë”.

“Është një garë mes njerëzve që njihen moti dhe garë në mes të programeve”.

“Unë i respektojë. Numrat tregojnë diçka tjetër – sondazhet e PDK-së më kanë nxjerrë kandidatin e pestë në zgjedhjet e kaluara”.

Kështu u shprehë Haziri në Klan Kosovë, duke theksuar se nuk është i sigurt nëse do të marrë pjesë në debatet zgjedhore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat