LDK-ja në Gjilan mobilizohet për zgjedhjet lokale - Bota Sot
LDK-ja në Gjilan mobilizohet për zgjedhjet lokale

Gjilani

LDK-ja në Gjilan mobilizohet për zgjedhjet lokale

Nga: A.M. Më: 20 shtator 2017 Në ora: 18:26
Haziri ne lagjen Dardania

Kryetari i komunës së Gjilanit, njëherësh nënkryetar i LDK-së, Lutfi Haziri ka njoftuar se Lidhja Demokratike e Kosovës në Gjilan është mobilizuar për zgjedhjet lokale.

Haziri ka premtuar që investimet e mëdha do të vazhdojnë edhe në mandatin e ri.

Postimi i plotë:

Pamje gjatë takimit mobilizues në “Dardania 1” dhe “Dardania II”. Më shumë se një million euro euro i investuam në këto lagje në infrastrukturë, përfshirë parkun e çerdhen gjigante, investimet në shkollë, QMF etj. Investimet e mëdha do të vazhdojnë edhe në mandatin e ri. Faleminderit për mbështetejen e përhershme. LH

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat