"Shpërthen" qytetari i Gjilanit ndaj kandidatit të AAK-së: Kurrë nuk ta jepi votën!

Gjilani

"Shpërthen" qytetari i Gjilanit ndaj kandidatit të AAK-së: Kurrë nuk ta jepi votën!

Nga: A.M. Më: 21 shtator 2017 Në ora: 21:16
Rexhep Kadriu

Aleanca për Ardhmërinë e  Kosovës dega në Gjilan ka hapur fushatën për zgjedhjet lokale ku ka prezantuar kandidatin për kryetar të Gjilanit,  Rexhep Kadriu, si dhe ka bërë prezantimin e ansambleisteve .

Por, gjatë prezantimit live në rrjete sociale një qytetar i Gjilanit i quajtur Valdet Salihu e ka akuzuar nënkryetarin Kadriu  se e ka endur dy vjet nëpër Komunë për të kërkuar ndihmë për djalin e tij  të sëmur, por nuk e ka gjetur në vendin e tij të punës.

Image
Komenti i plotë i qytetarit
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat