Lutfi Haziri faleminderon qytetarët për mbështetjen - Bota Sot
Lutfi Haziri faleminderon qytetarët për mbështetjen

Gjilani

Lutfi Haziri faleminderon qytetarët për mbështetjen

Nga: A.M. Më: 17 nëntor 2017 Në ora: 17:57
Lutfi Haziri

Kandidati edhe për një mandat për komunën e Gjilanit nga LDK-ja, Lutfi Haziri ka folur një ditë pasi është mbajtur tubimi përmbyllës i fushatës në Gjilan.

Haziri ka shkruar në Facebook se kjo mbështetje, për mua dhe LDK-në është historike dhe se ka kërkuar voton e qytetarëve edhe të dielën.

Postimi i plotë:

Gjilanasit e mi, ju dje keni folë fort. Kjo mbështetje, për mua dhe LDK’në është historike. Na keni bërë me dinjitet dhe më të përgjegjshëm në punë. Ju lutem që në këtë mënyrë të folni edhe të dielen. Për Gjilanin tuaj, për të tashmen dhe të ardhmen tuaj. Ju faleminderit pafund. Mbetem Luta i Juaj përjetë!

#LidhjaperGjilaninLDK47

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test