Haziri ndihet krenar me studentët gjilanas - Bota Sot
Haziri ndihet krenar me studentët gjilanas

Gjilani

Haziri ndihet krenar me studentët gjilanas

Nga: A.M. Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 23:03
Aktiviteti humanitar i organizuar nga Parlamentit Studentor

Kryetar i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka komentuar aktivitetin e studentëve gjilanas të cilët i kanë dal në ndihmë një të moshuarit që jeton i vetëm.

Postimi i plotë:

Aktiviteti humanitar i organizuar nga Parlamentit Studentor sot ishte masiv në mbështetje të axhës Hajrullah, i cili jeton i vetëm. Mbi 600 të rinjë sot i përcollën dy filma dhe kontribuan për familjet në nevojë. Për aktivitete të tilla, gjithmonë do ta keni mbështetjen e Komunës. #KrenarMeStudentet

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test