Prezantohet hulumtimi “Identifikimi i fëmijëve me nevoja të veçanta në Anamoravë” - Bota Sot
Prezantohet hulumtimi “Identifikimi i fëmijëve me nevoja të veçanta në Anamoravë”

Gjilani

E mërkurë, 17 tetor 2018

Prezantohet hulumtimi “Identifikimi i fëmijëve me nevoja të veçanta në Anamoravë”

Më: 11 janar 2018 Në ora: 07:08
Gjilan

Universiteti Publik “Kadri Zeka” në Gjilan sot mban prezantimin e rezultateve të hulumtimit me temën “Identifikimi i fëmijëve me nevoja të veçanta në Anamoravë”.

I pranishëm do të jetë ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqyri Bytyqi dhe përfaqësues të ambasadave të akredituara në Kosovë.

Hulumtimi është organizuar nga Fakulteti i Edukimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test