Shi i madh në Gjilan - Bota Sot
Shi i madh në Gjilan

Gjilani

Shi i madh në Gjilan

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 17:21
Gjilan

Qyteti i Gjilanit është përballur në orët e pasdites me një rrebesh shiu.

Si pasojë e shiut të dendur shumë rrugë janë mbuluar nga uji.

Në fotot e mëposhtme mund të shihni rrugë të përmbytura në Gjilan dhe automjetet duke qarkulluar me vështirësi nëpër rrugë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...