Ky është 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Gjilan, dorasi kishte postuar fotografi me të - Bota Sot
Ky është 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Gjilan, dorasi kishte postuar fotografi me të

Gjilani

E diel, 18 nëntor 2018

Ky është 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Gjilan, dorasi kishte postuar fotografi me të

Më: 29 korrik 2018 Në ora: 12:02
Fatlind Arifi 22-vjeç

Me armë zjarri u qëllua për vdekje mbrëmë në Bresalc të Gjilanit, Fatlind Arifi 22-vjeç. Për këtë rast policia ka arrestuar dy persona, të dyshuarin kryesor Liridon Uruqin 26-vjeçar dhe vëllain e tij, SH.U, pasi dyshohet se të dy janë implikuar në këtë vrasje të rëndë.

Policia tha se Arifi ishte sjellur në emergjencë pa shenja jete ndërsa mjeku kujdestar kishte konstatuar vdekjen e tij.

Motivet e kësaj vrasje nuk dihen ende, ndërsa bazuar në fotografitë e të dyshuarit kryesor dhe viktimës duket se ata njiheshin dhe kishin fotografi të përbashkëta.

Image
Liridon Uruqi dhe viktima, Fatlind Arifi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test