Gjilan, lëndohet pasi rrëzohet në vendin e punës - Bota Sot
Gjilan, lëndohet pasi rrëzohet në vendin e punës

Gjilani

Gjilan, lëndohet pasi rrëzohet në vendin e punës

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 14:21
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se një punëtorë i sigurimit të një nga shkollat e Gjilanit gjersa ishte në vendin e punës, është rrëzuar nga shkallët.

Tutje policia njofton se  viktima për shkak të rrëzimit ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...