Kryetari i një federate në Kosovë mahnit me dele  - Bota Sot
Kryetari i një federate në Kosovë mahnit me dele 

Golf

Kryetari i një federate në Kosovë mahnit me dele 

Nga: K. Goca Më: 7 maj 2019 Në ora: 13:02
Lavdim Zylfiu

Kryetari i Federatës së Mini-golfit të Kosovës, Lavdim Zylfiu, është njeriu më i angazhuar në anën profesionale dhe që ka sjellë edhe një frymë të re në sportin e njohur të golfit në  vendin tonë.   
Zylfiu ka befasuar me një foto, ku shihet duke u argëtuar me dele dhe njërën prej tyre e ka në dorë, duke dëshmuar se ka simpati dhe respekt për to.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat