Nga golfi tek pasioni për... - Bota Sot
Nga golfi tek pasioni për...

Golf

Nga golfi tek pasioni për...

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 16:14
Nga golfi tek pasioni për...

Eleonora Inkardona, është një nga tifozet më të zjarrta të Juventusit.

Modelja italiane ka një pasion të madh për golfin, të cilin shpesh herë edhe e praktikon. Përveç golfit, ajo ka edhe një pasion tjetër për futbollin. Si çdo tifoz i futbollit edhe ajo e ka një skuadër që pëlqen, ose më saktë e ka në zemër.

Skuadra që modelja pëlqen është Juventusi, në fakt ajo është një tifoze e zjarrtë e bardhezinjve. Ajo gjithmonë është shprehur se bën tifo për “zonjën e vjetër”, madje disa herë i ndjek edhe në stadium.

Eleonora poston shpesh foto në “Instagram”, të cilat janë provokuese, dhe bëjnë që ndjekësit të çmenden pas saj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat