Kjo ishte njëra nga ngjarjet më të bujshme në Kosovë - Bota Sot
Kjo ishte njëra nga ngjarjet më të bujshme në Kosovë

Golf

E enjte, 15 nëntor 2018

Kjo ishte njëra nga ngjarjet më të bujshme në Kosovë

Nga: K. Goca Më: 23 qershor 2017 Në ora: 15:51
Pamje nga ngjarja e vjetme

Vitin e kaluar ishte organizuar një nga aktivitetet më të bujshme në vendin tonë, mini-golfi dhe ende kujtohet me shumë krenari nga organizatorët, sepse kishin marrë shumë lavde nga shtetet e mëdha të Evropës.

“Një nga momentet më të mira të jetës ime është edhe ceremonia e hapjes së Kampionatit World Adventure Golf Masters 2016 - Kosovë. 23 - 26 Qershor!”, ka thënë Lavdim Zylfiu, kryetar i Federatës së Mini-Golfit të Kosovës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test