Komuna e Gostivarit, flamujt ne gjysmështizë - Bota Sot
Komuna e Gostivarit, flamujt ne gjysmështizë

Gostivari

Komuna e Gostivarit, flamujt ne gjysmështizë

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 13:03
Komuna e Gostivarit

Komuna e Gostivarit ka mbajtur ceremoninë komomerative në nder të viktimave të aksidentit tragjik që u mori jetën 15 viktimave. Ndërkaq Komuna e Gostivarit ka ulur dhe flamujt në gjysmështizë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...