Qytetarët e Gostivarit në pikëllim të thellë

Gostivari

Qytetarët e Gostivarit në pikëllim të thellë

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 18:32
Pamje nga aksidenti

Familjarët janë të tronditur nga lajmi i hidhur, po, edhe shumë qytetarët të tjerë të Gostivarit kanë ndarë dhimbjen me familjarët e viktimave dhe të plagosurve.

Në aksidentin e djeshëm që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, të gjithë viktimat ishin nga Gostivari.

Sipas drejtorit të spitalit “8 shtatori” Hristijan Kostov në spital janë 28 pacientë ku 2 prej tyre ende janë në gjendje kritike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat