Arrestohen pesë persona në Gostivar - Bota Sot
Arrestohen pesë persona në Gostivar

Gostivari

Arrestohen pesë persona në Gostivar

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 20:36
Foto ilustrim

Policia e Gostivarit ka arrestuar pesë persona në të cilët është zbuluar mariuhanë dhe kokainë.

Nga MPB sot theksojnë se policia e departamentit të jashtëm për punë kriminale në Gostivar mbrëmë rreth orës 22:45 ka arrestuar pesë persona dhe atë I.Xh (21) dhe A.XH. (18) nga Banjica e Epërme dhe L.A. (18) nga Gostivari, tek të cilët është gjetur mariuhanë.

Në orën 3:10, përsëri është arrestuar një 17-vjeçar S.M. nga Gostivari, tek i cili është gjetur kokainë.

Pas dokumentimit të rastit ndaj të njëjtëve do të paraqiten parashtresat e duhura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...