Arrestohet një person në Gostivar për drogë - Bota Sot
Arrestohet një person në Gostivar për drogë

Gostivari

Arrestohet një person në Gostivar për drogë

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 12:53
Foto ilustrim

Policia arrestoi një diler droge në afërsi të stadiumi të qytetit të Gostivarit.

“Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar ngriti aktakuzë penale kundër M.I nga Gostivari, për shkak të dyshimeve të bazuara se ka kryer vepër penale”, shprehen nga MPB.

Sipas raportit të MPB-së, në lagjen Dutl;ok të Gostivarit, në afërsi të stadiumit të qytetit, zyrtarët policorë kanë kontrolluar dhe tek ai kanë gjetur mariuahnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat