Arrestohet një person nga Gostivari për posedim të një sasie të madhe fishekzjarrësh

Gostivari

Arrestohet një person nga Gostivari për posedim të një sasie të madhe fishekzjarrësh

Më: 18 dhjetor 2019 Në ora: 11:49
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme policia e staciot policor të Gostivarit ka gjetur një sasi të konsiderueshme të mjeteve piroteknike.

“Dje rreth orës 13:00 në rrugën ‘Vllezërit Gjinoski’ në Gostivar, policia ka arrestuar 34 vjeçarin M.K nga fshati Simnicë te i cili janë gjetur dhe konfiskuar 920 copë mjete të ndryshme piroteknike, më shumë fishekzjarrë” thuhet në njoftimin e MPB.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, ndaj 34 vjeçarit do të iniciohet parashtresë adekuate

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat