Paraburgim për një person nga Gostivari ka kryer marrëdhënie seksuale me fëmijë të mitur

Gostivari

Paraburgim për një person nga Gostivari ka kryer marrëdhënie seksuale me fëmijë të mitur

Më: 9 janar 2020 Në ora: 18:38
Foto ilustrim

Zyra e jashtme për punë kriminalistike, Gostivar ka parashtruar aktakuzë kundër Xh.B (52) nga fshati Çajle të Gostivarit.

Sipas njoftimit, ai gjatë vitit 2019 ka kryer marrëdhënie me një 15 vjeçare në Çajla.

I akuzuari Xh.B është privuar nga liria dhe i është caktuar masa e paraburgimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat