Burim Haziri ka nevojë për ndihmën tuaj

Gostivari

Burim Haziri ka nevojë për ndihmën tuaj

Më: 7 qershor 2020 Në ora: 22:26
Foto ilustrim

Burim Haziri nga qyteti i Gostivarit ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike në mushkëri të zezë (hepar).

Kjo ndërhyrje bëhet në shtetin e Turqisë ndërsa shuma në të cilën e ka caktuar spitali në Turqi është 11.500 euro.

Kjo shumë është e papërballueshme për familjen e tij dhe për këtë shkak, Burimi ka nevojë për ndihmë.

Numër kontakti i familjes së Burimit është 00389 70 847 018 ndërsa numri i xhirollogarisë ndodhet në fotografinë më poshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat