Dy të arrestuar për posedim të lëndëve narkotike në Gostivar

Gostivari

Dy të arrestuar për posedim të lëndëve narkotike në Gostivar

Më: 12 gusht 2021 Në ora: 14:11
Foto ilustrim

SPB Tetovë informon se janë arrestuar dy persona nga Gostivari, për posedim të lëndëve narkotike.

Siç thuhet në njoftimin e tyre, më 11.08.2021 rreth orës 22.30 në Gostivar, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – DPB Gostivar, kanë privuar nga liria personat Sh.S. (38) dhe Z.I. (24), të dy nga Gostivari, për arsye se gjatë një kontrolli të kryer ndaj tyre është gjetë kokainë.

“Të njëjtit janë ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pasi të dokumentohet dhe sqarohet plotësisht rasti, kundër tyre do të ngrihet një akuzë adekuate”, thuhet në njoftimin e SPB Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat