Në Gostivar arrestohen tre persona për kokainë

Gostivari

Në Gostivar arrestohen tre persona për kokainë

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se janë arrestuar tre persona për kokainë.

“Gjatë ditës së djeshme rreth orës 22:00 janë privuar nga liria A.B (31) nga Gostivari, S.F (33) dhe A.I (31) nga Turçani dhe Çegrani për shkak të dyshimeve për drogë”, thonë nga policia.

Nga policia shtojnë se nga automjete me të cilin kanë lëvizur, në afërsi të pikëpagesës në Gostivar kanë hedhur paketë me kokainë e cila më pas është zbuluar nga policia.

Pas dokumentitmit të plotë të rastit do të parashtrohen parashtresa adekuate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat