Automjeti del nga rruga Gostivar – Kërçovë, tre të lënduar

Gostivari

Automjeti del nga rruga Gostivar – Kërçovë, tre të lënduar

Më: 2 janar 2022 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

Tre persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin që ka ndodhur mbrëmë në rrugën Gostivar – Kërçovë.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur kur automjeti “Audi” e drejtuar nga B.D (27) nga Gostivar ka dalë jashtë rrugës.

Në aksident me lëndime të rënda trupore ka përfunduar bashkëudhëtari M.B (26), ndërsa me lëndime kanë marrë edhe A.J dhe J.J që janë konstatuar në spitalin e Gostivarit.

Ekipi policor bëri këqyrjen e vendit të ngjarjes për të vërtetuar arsyet e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat