Gjendet pa shenje jete një burrë në Gostivar

Gostivari

Gjendet pa shenje jete një burrë në Gostivar

Më: 27 mars 2022 Në ora: 18:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një njeri pa shenja jete është gjetur në një ulëse përballë Qendrës për kulturë në Gostivar. Bëhet fjalë për I.Z. 61 vjeçar nga Gostivari.

Informacionin e kanë konfirmuar edhe nga policia nga ku theksojnë se në vendin e ngjarjes ka dalë prokuroi publik, përfaqësueses të MPB Gostivar dhe mjekët e Ndihmës së shpejtë.

Sipas informatave të para, në trupin e të ndjerit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Megjithatë, po hetohen shkaqet e vdekjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat