Gostivar, gjendet e vdekur një grua në rrugë (Pamje të rënda) - Bota Sot
Gostivar, gjendet e vdekur një grua në rrugë (Pamje të rënda)

Gostivari

E premte, 19 tetor 2018

Gostivar, gjendet e vdekur një grua në rrugë (Pamje të rënda)

Më: 17 shtator 2017 Në ora: 12:52
ilustrim

Në orët e hershme të mëngjesit të sotem, në rrugën “Beliçica” në Gostivar, një kalimtar rasti e ka gjetur një grua të shtrirë ne rrugë dhe e ka njoftuar policinë. Një ekip i ndihmës së shpejtë ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se gruaja ishte e vdekur.

Ekipe te policisë po bëjnë inspektim të detajuar në vendin e ngjarjes pas çka do të japin informata të detajuara për identitetin e gruas si dhe shkaqet e vdekjes së saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test