Pyetjes për studentët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit - Bota Sot
Pyetjes për studentët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit

Gostivari

E premte, 19 tetor 2018

Pyetjes për studentët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit

Më: 7 tetor 2017 Në ora: 21:51
Ilustrim

Democracy Lab ka mbledhur pyetje nga banorët e Gostivarit në lidhje me kërkesat e tyre për Zgjedhjet Lokale të 15 tetorit. Pyetjes për studentët i përgjigjen kandidatët për kryetar të komunës së Gostivarit.

Pyetjet për studentët ndërsa kandidatët për kryetar të komunave do tu përgjigjen në një debat që do të mbahet në Gostivar, të organizuar nga Demokracy Lab. Është hera e parë që kandidatët do ti rishikojnë edhe kërkesat e studentëve dhe të banorëve të qytetit që kanë të bëjnë pikërisht me studentët dhe nxënësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test