Kandidatët e Gostivarit para Hoxhës premtojnë zgjedhje të qeta - Bota Sot
Kandidatët e Gostivarit para Hoxhës premtojnë zgjedhje të qeta

Gostivari

E martë, 20 nëntor 2018

Kandidatët e Gostivarit para Hoxhës premtojnë zgjedhje të qeta

Më: 14 tetor 2017 Në ora: 00:02
Gostivar

Kandiatët për komunën e Gostivarit kanë premtuar zgjedhje fer dhe të qeta në prag të heshtjes parazgjedhore që fillon nga sonte në mesnatë.

Pritet një garë interesante për kreun e komunës së Gostivarit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test