Një qytetare e Gostivarit ka rënë nga kati i katërt i banesës - Bota Sot
Një qytetare e Gostivarit ka rënë nga kati i katërt i banesës

Gostivari

Një qytetare e Gostivarit ka rënë nga kati i katërt i banesës

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 12:27
Ilustrim

N.N. (31) nga Gostivari ka rënë nga dritarja nga kati i katërt i banesës në të cilën ka qëndruar në rrugën “Mara Ugrinova”.

Nga rrëzimi, siç kumtoi MPB-ja, ka marrë lëndime të rënda trupore dhe pas ndihmës së dhënë mjekësore në spitalin e Gostivarit, urgjentisht është transferuar në Klinikat e Shkupit.

Është kryer inspektim dhe punohet në zbardhjen e rastit, i cili është paraqitur dje rreth orës 17:45.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test