Gostivar, humb jetën një banor - Bota Sot
Gostivar, humb jetën një banor

Gostivari

Gostivar, humb jetën një banor

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 17:42
Ilustrim

73 vjeçari A.R. nga fshati Çajlë i Gostivarit ka ndërruar jetë këtë mëngjes në Qendrën klinike në Shkup, ku është dërguar ditën e djeshme, pasi që derisa ka qenë duke lëvizur me biçikletë është goditur nga një veturë.

Sipas MPB-së, A.R. ka qenë në lëvizje me biçikletë në bulveradin “Goce Dellçev” kur është goditur nga vetura “Fiat Tempra”, e drejtuar nga B.Q.(66). Shpejt pas aksidentit që ka ndodhur rreth orës 14, A.R. është dërguar në spitalin e Gostivarit ku janë konstatuar lëndime trupore. Gjendja e tij është përkeqësuar dhe më pas ai është dërguar për në Klinikën e Shkupit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test