Aksident në magjistralen Gostivar -Kërçovë, trafiku zhvillohet në një korsi - Bota Sot
Aksident në magjistralen Gostivar -Kërçovë, trafiku zhvillohet në një korsi

Gostivari

E hënë, 19 nëntor 2018

Aksident në magjistralen Gostivar -Kërçovë, trafiku zhvillohet në një korsi

Më: 18 janar 2018 Në ora: 21:31
Aksident

Trafiku në rrugën Gostivar – Kërçovë po zhvillohet në një korsi për shkak të një aksidenti.

Siç njoftojnë nga  LAMM, aksidenti me makinë ka ndodhur pranë Trapçin Dol.

Ende nuk dihet shkaqet dhe pasojat e këtij aksidenti, por se ekipi i policisë janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test