Gostivar, rrokulliset automjeti në dalje të qytetit - Bota Sot
Gostivar, rrokulliset automjeti në dalje të qytetit

Gostivari

Gostivar, rrokulliset automjeti në dalje të qytetit

Më: 25 shkurt 2018 Në ora: 21:20
Ilustrim

Në orët e mbrëmjes së të dielës në dalje të qytetit ka ndodhur një fatkeqësi trafiku si pasojë e të reshurave të dendura të dëborës.

Siç mund të shihet edhe në fotografi, vetura me targa të Gostivarit ka devijuar dhe është rrokullisur.

Ende nuk dihet nëse nga aksidenti ka pasur apo jo pasoja në njerëz, për shkak se policia vijon me ekspertizën në vendin e ngjarjes ku është parë edhe automjeti i ndihmës së shpejtë.

Nga Policia e Gostivarit do të dalim me njoftim sapo të kenë përfunduar hetimet në terren. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test