Arrestohen tre femra në Gostivar, dyshohen për prostitucion dhe tregti me njerëz - Bota Sot
Arrestohen tre femra në Gostivar, dyshohen për prostitucion dhe tregti me njerëz

Gostivari

E martë, 23 tetor 2018

Arrestohen tre femra në Gostivar, dyshohen për prostitucion dhe tregti me njerëz

Më: 12 maj 2018 Në ora: 18:48
Ilustrim

Dy shtetase të Serbisë dhe një e Maqedonisë mbrëmë janë arrestuar dhe dorëzuar në stacionin policor në Gostivar, nën dyshimet se kanë keqpërdorur qëndrimin turistik në Maqedoni dhe kanë ndikuar për prostitucion dhe tregti me njerëz.

Ata janë arrestuar në objektin hotelierik në rrugën “JNA” në Gostivar, nën pronësi të E.A nga fshati Llaskavicë.

Aksioni i policisë së Gostivarit është kryer një orë pas mesnatës, ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër të arrestuarave do të pasojë padi adekuate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test