78 vjeçari kryen vetëvrasje në Debresh të Gostivarit - Bota Sot
78 vjeçari kryen vetëvrasje në Debresh të Gostivarit

Gostivari

78 vjeçari kryen vetëvrasje në Debresh të Gostivarit

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 15:21
Ilustrim

Tragjedi ka ndodhur në fshatin Debresh të Gostivar, kur 78-vjeçari ka vendosur që të bëj vetëvrasje duke shkrepur pistoletën, njofotn MPB.

“Në Stacionin Policor Gostivar mbrëmë në ora 00:25 është paraqitur se në fshatin Debresh të Gostivarit personi (J.M) ka kryer vetëvrasje me pistoletë.

Është kryer këqyrja e vendit të ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi është lënë në autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...