Kryeministri Zaev nesër takim me qytetarët në Gostivar - Bota Sot
Kryeministri Zaev nesër takim me qytetarët në Gostivar

Gostivari

Kryeministri Zaev nesër takim me qytetarët në Gostivar

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 23:13
Zoran Zaev

Koalicioni “Bashkërisht për Maqedoni Evropiane” nesër në Gostivar në ora 19:30 do të mbajë takim me qytetaët ku do të drejtohet Kryeministri Zoran Zaev.

Në ora 18:30 zëvendës-Kryeministrja e Mbrojtjes, Radmila Sheqerniska do të bisedojë me qytetarët e Komunës së Çairit në amfiteatrin në Parkun e Çairit.

Në ora 16:15 zëvendës-Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski do takohet me qytetarët e Haraçinës para objektit të komunës.

Në ora 19:00, Ministrja e Punës dhe Politikë Sociale, Mila Carovska merr pjesë në tribunën me qytetarët në Shtëpinë e Kulturës në Krushevë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...