Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar - Bota Sot
Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar

Gostivari

Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 12:11
Ilustrim

Një grua nga Gostivari identiteti i se cilës ende nuk dihet, mëngjesin e sotëm, në rrethana të panjohura deri më tani, është rrëzuar në ujërat e lumit Vardar.

Dëshmitar të rastit kanë arritur që ta nxjerrin nga lumi dhe e kanë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit, ku edhe ka humbur jetën.

Rasti ka ndodhur tek pjesa e lumit në afërsi të thertores.

Për shkaqet e rrëzimit dhe detajet e rastit priten informatat nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...